Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto Skozi stara mestna vrata, v svet prihodnosti, znanja in igranja

Kontakti

Pišite nam

 

Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto

Rozmanova ulica 28
8000 Novo mesto
Tel.: 07/ 393 46 00
Fax.: 07/ 393 46 01
Email: knjiznicanm@nm.sik.si
Davčna številka: 17928095
matična številka: 5052220
TRR: 01285-6030373298 odprt pri Banka Slovenije, Ljubljana

Direktor

Luka Blažič
Email: luka.blazic@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 74

Tajništvo

Anja Berus
Email: anja.berus@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 74

Finančna služba

Alenka Kraus Berzin
Email: alenka.kraus@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 76

Prireditve in odnosi z javnostmi

Bojana Medle
Email: bojana.medle@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 13
GSM: 040 421 805

Služba za izvajanje območne dejavnosti in razvoj

Vodja oddelka:
Klementina Kolarek
Email: klementina.kolarek@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 85

Služba za nabavo in obdelavo knjižničnega gradiva

Vodja oddelka:
Mateja Bahč
Email: mateja.bahc@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 84

Nabava

Ida Pucelj
Email: ida.pucelj@nm.sik.si
nabava@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 81

Služba za izposojo in delo z uporabniki

Vodja službe:
Petra Kovič
Email: petra.kovic@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 70

Študijski oddelek

Vodja oddelka:
Brigita Lavrič
Email: brigita.lavric@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 00

Oddelek za odrasle

Vodja oddelka:
Petra Kovič
Email: petra.kovic@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 70

Oddelek za mladino

Vodja oddelka:
Helena Brulc
Email: helena.brulc@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 65

Avdio-video oddelek

Vodja oddelka:
Polonca Muhič
Email: polonca.muhic@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 00

Služba za domoznanske dejavnosti in Posebne zbirke Boga Komelja

Vodja oddelka:
Darja Peperko-Golob
Email: darja.golob-peperko@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 03

Služba mreže krajevnih knjižnic

Vodja oddelka:
Irena Muc
Email: irena.muc@nm.sik.si
Tel.: 07/ 393 46 67

Knjižnica Šentjernej
Trubarjeva cesta 13
8310 Šentjernej
tel: 07/ 393 13 72

Knjižnica Škocjan
Škocjan 35
8275 Škocjan
tel: 07/ 30 77 840

Knjižnica Straža
Na žago 4
8351 Straža
tel: 07/ 38 47 510

Knjižnica Dvor
Dvor 16
8361 Dvor
tel.: 07/ 30 88 452

Knjižnica Dolenjske Toplice
Zdraviliški trg 8
8350 Dolenjske Toplice
tel: 07/ 30 65 346

Potujoča knjižnica

Vodja oddelka:
Luka Mežan
Email: luka.mezan@nm.sik.si
Tel.: 07 393 46 19
mobitel: 040 421 807

 

Izterjave

 

Email: info.izterjave@nm.sik.si
Tel.: 07 393 46 60